Yaşam

Arzum Onan’dan Mehmet Aslantuğ’a destek

Arzum Onanile 27 yıllık evliliğini geçen ay sonlandırdı. kaydeden Mehmet Aslantuğİş adamı Gözde Akpınar ile duygusal bir ilişki yaşadığı iddia edildi.

Mehmet Aslantuğ’un sosyal medya hesabından iddiaları yalanlamasının ardından Arzum Onan da Aslantuğ’a destek oldu. İddiaları yalanlayan Mehmet Aslantuğ, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Hiç tanımadığım bir hanımla neredeyse bahsi geçen para/miras üzerinden ilişki yaşadığım haberi geldi ve bu yüzden boşanmak istedim… O sırada film atölyemizin tüm ekipmanlarını yüklüyordum. farları/ayakları kamyona kendim bindiriyorum kamyonu da kullanmak için… hakkınızda her türlü dedikoduyu size sormadan üretebiliyorlar, inanabiliyorlar, yazıp çiziyorlar ama TİP’leri kabul ettiğimde Dün “Siyaset değil, haysiyet mücadelesi” diye teklifte bulununca, partinin oy oranı yüzde yarım bile olmadı.40 yıllık mesleki kariyerimin kimsenin rozetine ihtiyacı olmadığının farkındayım. bu karar bir şeyler anlatıyor olmalı. “Rezalet”, “namus”un kasten katledilir. Kendine saygısı olmayan, başkalarının hayatına da saygısı yoktur.”

Arzum Onan ise Aslantuğ’un paylaşımına “Ben her zaman yanındayım. Açıklamana gerek yok” yorumuyla dayanak verdi.

haber-mudanya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu