Haber

Ali Osman Horzum, CHP’nin yeni Denizli İl Başkanı oldu

Mükerrem Yolu

DENİZLİ – CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 26 Aralık’ta milletvekilliği görevinden istifa etti. Çavuşoğlu’nun istifasının ardından 40 günlük sürenin ardından il başkanlığı doldu. CHP Denizli İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, il başkanı olarak CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum’un atandığını duyurdu.

CHP Denizli İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Bugün yaptığımız İl Yürütme Kurulu toplantımızda Horzum İl Başkanı Ali Osman seçildi. Bir önceki dönem İl Başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu’na emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Partimize teşekkür eder, yeni seçilen İl Başkanımıza başarılar dileriz.”

HORZUM: SONRAKİ İKİ SEÇİMDE ÇALIŞACAĞIZ

Yeni görevinin ardından konuşan CHP’li Horzum, “Öncelikle çalışacağız. Biz zaten Merkezefendi’de çalışmalarımızı yürütüyorduk. Bundan sonra tüm teşkilatımız, tüm üyelerimiz ve tüm arkadaşlarımızla Denizli için çalışacağız. Vatandaşlar. Önümüzdeki iki seçimde Denizli’miz için gece gündüz demeyeceğiz. Ben il başkanlığına layıkım. Bunu gören partime teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu