Yaşam

Ünlü Şarkıcı Halsey, Hastalığını Açıkladı

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Halsey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarını sağlık durumu hakkında bilgilendirdi. Halsey, yıllardır kronik hastalıklarla mücadele ettiğini ve tedavi sürecinde zorluklarını açık bir şekilde dile getirdi. 

Halsey’in Sağlık Mücadelesi

Bir süre önce yollarını ayırdığı Alev Aydın ile Ender Ridley adını verdikleri bir oğlu olan Halsey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sağlık mücadelesini anlattı.

Ünlü Şarkıcı Halsey, Hastalığını Açıkladı

Uzun zamandır lupus hastalığı ile mücadele içinde olduğu bilinen Halsey sosyal medya paylaşımına, The Leukemia & Lymphoma Society (Lösemi ve Lenfoma Derneği)  etiketini ekleyince hayranlarını korkuttu.

Ünlü Şarkıcı Halsey

Halsey, daha önce Ehlers Danlos Sendromu, Sjogren Sendromu, mast hücre sendromu ile birlikte otostatik sendromu olduğunu da açıklamıştı.

Ünlü Şarkıcı Halsey, Hastalığını Açıkladı

Paylaşımlarında net bir açıklama yapmayan ancak lösemi tedavisi gördüğüne dair işaretler veren Halsey, “Uzun hikayenin kısası hayatta kaldığım için şanslıyım. Kısa hikayenin uzunu bir albüm yazdım” ifadelerini kullandı.

Halsey

Albüm adının The End olduğunu da duyuran şarkıcı, hem hastanede tedavi gördüğü hem de stüdyoda şarkılarını seslendirirken çekilen görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü Şarkıcı Halsey, Hastalığını Açıkladı

Halsey, “Yaşlı bir kadın gibi hissediyorum. Kendime iyileşebilmek için 2 yıl veriyorum. 30 yaşına gelince baştan doğacağım ve yine enerji dolu ve çok havalı olacağım.” ifadelerini kullandı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu