Teknoloji

Twitter’a girenler şaşkına döndü! Artık kuş yerine X logosu

heyecan CEO’su Elon Musk dün gece sosyal medya platformunun klasik “kuş” logosunu “X” harfiyle değiştireceğini duyurdu. Değişiklik için Musk, “Twitter markasına yakında ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz” dedi. söz konusu. Bu sabah X.com adresine girenler doğrudan Twitter’a yönlendirildi. Son olarak kullanıcılar siteye girdiklerinde kuş logosunun yerini “X” logosunun aldığını gördüler.

“BÜTÜN KUŞLARA EN KISA ZAMANDA DİLİYORUZ”

Twitter CEO’su Elon Musk, devrimle ilgili bir karar daha aldı. Elon Musk, Twitter’ın “kuş” logosunu “X” harfiyle değiştireceğini duyurdu. Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Yakında Twitter markasına ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz.”

YENİ LOGOYU PAYLAŞ

Bir başka paylaşımında Twitter için kullanılacak yeni logonun görseline de yer veren Musk, “Bu gece uygun bir X logosu paylaşılırsa yarın tüm dünyada canlı yayına geçeceğiz. Bu X gibi.” sözlerini söyledi. Bu gelişmenin ardından Twitter’ın hesap adları ve logosu da değişti.

KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER YAPTI

SpaceX ve Tesla’nın da sahibi olan Musk, Ekim ayında Twitter’ı satın aldı ve o zamandan bu yana köklü değişiklikler geçirdi. Bu yılın başlarında Elon Musk, Twitter logosunu kısaca Dogecoin kripto para biriminin köpek logosuyla değiştirdi.

yenifakilihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu