Teknoloji

Teknosa’da Kasım coşkusu güzel!

Teknosa’da Kasım coşkusu güzel!

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği ve e-ticaretin lider markası Teknosa, Kasım ayı boyunca tüketicilere telekom, aksesuar, PC, beyaz eşya ve TV kategorileri başta olmak üzere binlerce üründe cazip fırsatlar sunuyor. Teknosa, dev bir pazaryeri haline getirdiği teknosa.com ve taşınabilir uygulamasında günlük sürpriz kampanyalar gerçekleştiriyor.

İlgili Makaleler

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, teknoloji meraklılarının her yıl heyecanla beklediği Kasım ayı kampanyalarını birçok fırsatla genişletiyor. Teknosa’da Kasım ayı boyunca PC kategorisinde birçok indirim fırsatının yanı sıra seçili Samsung tabletlerde 2500 TL’ye varan bedava kupon kampanyası da geçerli. Teknosa’nın özel markası Preo, 3-15 Kasım tarihleri ​​arasında otomatik Türk kahvesi makinesinden Bluetooth kulaklıklara, erkek bakım setlerine kadar birçok üründe TeknoClub üyelerine özel avantajlar sunuyor.

Günlük sürprizler, cazip seçenekler

Teknosa, teknosa.com ve taşınabilir uygulamasında tüketicilere günlük sürprizler ve cazip fırsatlar sunuyor. Kasım ayını kapsayan fırsatlar arasında özellikle 24 Kasım’da “24 saat yüzde 24 indirim, her kategoride 24 ürün” indirimleri ve “Hemen TeknoClub’la al, indirimini yılbaşı alışverişinde kullan” kampanyaları öne çıkıyor.

 

Türkiye’nin 64 ilinde 184 mağazası ve online kanallarıyla müşterilerinin tüm teknolojik ihtiyaçlarında destek veren Teknosa, TeknoClub üyelerine de indirim ve avantajlar sunuyor. TeknoClub’a üye olmak için “TEKNOCLUB” yazıp 7889’a göndermeniz veya Teknosa mağazaları, teknosa.com ve Teknosa taşınabilir uygulamasından anında üye olmanız mümkündür.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu