Yaşam

Onur Saylak’ın Empati’de paylaştığı özel açıklamalar

Onur Saylak gerçek hikayelerle empati kurarken özel hayatı, çocukluğu ve babalığına dair de çok özel açıklamalarda bulundu. Empati’de öne çıkanları paylaşıyoruz:

Normal kıyafetim Beşiktaş forması

Ben evde Beşiktaş forması ile dolaşan bir adamım. Hem maç günlerinde hem de normal günlerde. Akşam eve gittiğimde normal kıyafetim Beşiktaş forması. Tam bir Beşiktaş taraftarıyım! Seviyorum.

Aktif bir babayım. Her anıyla ilgileniyorum. Küçük adama her sabah süt yapıyorum, saat 7’de uyanıyorum.

Aktif bir babayım. Her an ve her endişeyle ilgileniyorum. Zaman zaman altını ve altını değiştiriyordum, her sabah küçük beyefendiye süt yapıyoruz, sabahları oyun oynuyoruz. Sabahları istisnasız 6.30 ve 7.00’de kalkıyoruz. Tiyatro var, sabahları gidiyor ve biz her sabah bu töreni gerçekleştiriyoruz. Kızlarla ne istiyorlarsa artık 11 buçuk yaşındalar, ne kadar çok vakit geçirirsek o kadar iyi, bu zamanı onlara ayırdığım için çok mutluyum…

İlk aşkımı unutmadım hala yanımda

İlk aşkım orta uçtaydı, orta uçta başladı. Bunu çok net hatırlıyorum, aslında bire bir sınıftaydık ama onu ilk gördüğüm anı başka duygularla asla unutamam, o kareyi hala hatırlıyorum. Senin yüzünü de hatırlıyorum. İlkler kolay kolay unutulmaz.

bogazliyanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu