Haber

Mudanya STK Başkanlarından Turhan Tayan’ın izniyle

BURSA (İGFA) –Geçtiğimiz günlerde Mudanya’da düzenledikleri genel kurula güvenlerini tazeleyen oda ve kooperatif liderleri, eski devlet bakanı Turhan Tayan’a iade-i ziyarette bulundu.

Seçimlerin ardından kendilerini telefonla tebrik eden eski bakan Tayan’ın nezaket ziyareti; Mudanyaspor Kulübü’nün yanı sıra Şoförler ve Antrenörler Odası Başkanı Hikmet İlhan, Marmarabirlik’e bağlı Mudanya 150 Nolu Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cüneyt Soylu, Mudanya Ziraat Odası Başkanı Erdoğan Yıldız ve Mudanya Esnaf Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan da katıldı.

Ziyarette Mudanya’nın yöresiyle ilgili konuların da ele alındığı, ticaretten siyasete ve spora kadar samimi sohbetler gerçekleştirildi. Mudanya’ya olan özel ilgisinden bahseden Tayan, ilçe halkına olan sevgisinin çok farklı olduğunu belirterek, Mudanya’nın incelikleri hak ettiğini, gerekli yatırımları bir an önce yaparak yaşam biçimini değiştireceğine inandığını söyledi. ilçe halkına yakışır seviyede olacaktır.

Liderler, günün anısına çekilen fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı. Liderler, “Mudanya STK Başkanları olarak genel kurulumuzun ardından bizleri arayarak hayırlı olsun dileklerini ileten değerli büyüğümüz eski Milli Savunma Bakanımız Turhan Tayan’ı evinde ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan Sayın Bakanımıza kurumlarımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu