Haber

Karayollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu’nun Şanlıurfa istikametindeki 23’üncü kesimi 15-19. kilometre, üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Kuzey Marmara Otoyolu’nun Ankara-İstanbul istikametindeki TEM İzmit-Akmeşe kavşaklarının bakım ve onarım çalışması nedeniyle aktarma çift yönlü, İstanbul-Ankara istikametinden yapılıyor.

TEM Otoyolu Adapazarı Kavşağı’ndaki otoyol çıkış kollarında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21.00-06.00 saatleri arasında otoyoldan gişeler istikametindeki çıkışlar çift yönlü trafiğe kapatılacak.

Çerkezköy-Saray yolu, 20-21. kilometre, kol-2, kol-3 ve göbekli imalat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak. Kent merkezine girişler alternatif güzergâhlardan yapılacak.

0-13 Göksun-Kahramanmaraş yolu. Aşık Mahsuni Şerif Tüneli’nde, sarsıntının yol açtığı asfalt yüzeyde traşlama çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Samsun-Ordu yolu 1-5. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten denetimli olarak devam ediyor.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-26. Kilometresindeki üretim çalışması nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

İnebolu-Küre-Kastamonu yolunun 33-45. kilometrede asfalt yüzey kaplama çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle yolu kullanacak sürücülerin trafik işaret ve işaretlerini dikkatle izlemesi ve uyması gerekmektedir.

Kızıldağ-Altköy yolunun 22-32. Kilometrelerce yürütülen asfalt yüzey kaplama çalışması nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere uyması önemli.

Tirebolu-Doğankent yolunun 5-20. Kilometrenin muhtelif yerlerinde yapılan yokuş çalışması nedeniyle tek şeritten denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu