Ekonomi

İZBAŞ 24 saatte depremzedelerin yardımına koştu

İZBAŞ tarafından depremin ardından 24 saat içinde AFAD aracılığıyla 1667 adet farklı beden ölçülerinde kışlık mont depremzedelere teslim edildi. İZBAŞ, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) aracılığıyla yürütülen yardım faaliyetlerine de destek verdi.

İZBAŞ Yürütme Konseyi Başkanı Eyüp Şirin, yaklaşık 15 milyon vatandaşı etkileyen yıkımın Türkiye’nin en büyük deprem felaketinde yaşandığına dikkat çekerek, evini kaybedenlerin en çok ihtiyaç duyduğu 1667 adet kışlık montları kısa sürede temin ederek mağdurlara teslim ettiklerini belirtti. AFAD aracılığıyla depremin

“SİZİNLE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Özellikle Kahramanmaraş ve Hatay’da büyük bir yıkım yaşandığını hatırlatan Şirin, “Ülkemizin yaşadığı en büyük felaketin yaralarını dayanışma ve kardeşlik ruhumuzu diri tutarak saracağız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza acil şifalar dilerken, enkaz altında kalan vatandaşlarımızın da aramıza sağ olarak dönmesini niyaz ediyoruz. Elimizden geldiğince ülkemizin, devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Eyüp Sematik, İZBAŞ bünyesindeki firmaların, kurumları ve çalışanları aracılığıyla çeşitli bağış ve yardım kampanyalarında yer aldığını hatırlatarak, emeği geçen tüm firmalara teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu