Ekonomi

Huobi, yenilenen markasının lansmanını yaptı, satın alma sonrası global genişleme yol haritasını açıkladı

Dünyanın önde gelen sanal varlık borsalarından Huobi, bugün “Huobi Global” yerine “Huobi” olarak yenilenen marka stratejisinin lansmanını yaptı. Ayrıyeten About Capital tarafından geçen ay satın alınmasının akabinde birinci sefer, operasyonlarda daha global bir yaklaşım izleyeceği küresel genişleme yol haritasını açıkladı.

Yeni isim iki Çince karakter olan “火” ve “必”dan oluşuyor. Birincisi, Çin kültüründe daimi canlılığı ve tıpkı canlılığın gelecek kuşaklara aktarılmasını temsil ediyor. İkincisi, tekrar bölümdeki birinci 3 borsadan biri olma maksadını temsil eden kazanma kararlılığı manasına geliyor.

Çince’de “必” karakteri, sırasıyla “kalp” ve “doğruluk” anlamına gelen “心” ve “义” karakterlerinin bir karışımı olarak da görülebilir. İki Çince karakterin ardındaki sembolizm, yeni Huobi’nin küresel kullanıcılara profesyonel dijital varlık idaresi hizmetleri sağlama konusunda tüm kalbiyle hizmet edeceği manasına gelir. Bu tıpkı vakitte “varlık güvenliğini artırmak, finansal erişimi teşvik etmek” misyonunu da yansıtmaktadır.

Yeni isim birebir vakitte Çin’in geleneksel “dürüstlük” erdemini de destekliyor, markanın “iyilik için bilim ve teknoloji” felsefesini uyguluyor, global blok zinciri ve sanal varlık teknolojisinin inovasyonuna ve gelişimine katkıda bulunuyor ve Huobi’nin “teknoloji dünyayı değiştirir” vizyonunu gerçekleştiriyor.

Huobi’nin global danışma kurulu üyesi ve Grenada’nın DTÖ temsilcisi ekselansları Justin Sun şunları söyledi: “Huobi, kuruluşundan bu yana geçen dokuz yılda, sanal varlıklar alanında en esaslı oyunculardan biri olarak tanınan bir isim haline geldi. Huobi, bir sanal varlık alım satım platformunun ötesinde kısaltılmış isminin tam olarak temsil ettiği güvenlik, kolaylık ve samimiyet manasına da geliyor. Yenilenen markası, yeni yol haritası ve küresel müşavere heyetinin rehberliği ile Huobi’nin pazar liderliğini güçlendirebileceğinden ve diğer sektörün ağır toplarının yanında üst sıralarını geri alabileceğinden eminim.”

Marka yenilemesinden sonra Huobi, markasını güçlendirmek için çalışacak ve HT’nin kıymetli stratejik özelliklerine tam manasıyla yer verecek. İkincisi, Huobi’nin iş stratejisinin merkezinde yer alıyor ve listelemeler için HT oylaması yoluyla pazardaki yüksek kaliteli projeleri keşfetmeye devam edecek.

Şirket tıpkı vakitte son teknoloji varlıklar yaratmaya ve güçlü pazar potansiyeline sahip varlıkları desteklemeye ve ayrıyeten projeler üzerine inşa edilmiş toplulukları güçlendirmeye odaklanacak. Huobi, bilim ve teknolojiyi uygunluk için kullanma ruhuna uygun olarak, kullanıcıların erken evredeki kaliteli projelere katılması için daha inançlı ve daha istikrarlı bir ortam oluşturmak için gayret gösterecek.

Huobi, küresel genişlemesinin bir kesimi olarak, misafirperver regülatör duruşu, genel hukuk sistemleri ve İngilizce lisanı kullanımı ile sanal varlıklar merkezi olarak düzgün bir pozisyona sahip olan Karayip bölgesinde bir varlık oluşturacak.

Huobi, Güneydoğu Asya, Avrupa ve kullanıcı tabanı için güçlü büyüme potansiyeli sunan başka bölgelerdeki yatırımlarını da artıracak. Genişlemesiyle birlikte ölçeğini artırmak için Huobi, stratejik birleşmeler ve satın almalar peşinde koşmayı hedefleyecek. Ayrıyeten, blok zinciri ve sanal varlıklarda birinci sınıf yetenekleri işe almaya odaklanacak.

Uyumluluk açısından Huobi, faaliyet gösterdiği her yerde düzenleyici siyasetlere uymaya devam edecek, öbür ülkelerle iş birliğini hızlandıracak ve küresel olarak iş yapmak için uyumlu bir işletim modeli oluşturacak.

Huobi Hakkında

2013 yılında kurulan Huobi, dünyanın en büyük sanal varlık borsalarından biridir. Huobi, milletlerarası pazarlarda milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Huobi, kuruluşundan bu yana birinci sınıf sanal varlık yatırım hizmetleri sağlamayı taahhüt etmiştir. Huobi’nin sağlam altyapısı, eser yeniliği ve sermaye gücü, milletlerarası kullanıcılarımızın yatırım amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak için sahiden müşteri odaklı ve inançlı bir ticaret ortamı sağlar.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu