Haber

CHP Milletvekili Mahir Polat Bürokrat ve Yetkililere Seslendi

CHP İzmir Milletvekili Yetenekli Polat, “Devlet yetkilileri tehditlerine boyun eğmeyin. 39 saat sonra gidiyorlar çok değil. Siz de rahat bir nefes alacaksınız.

Mahir Polat bugün Twitter hesabından bürokrat ve memurlara seslendi. Polat, yaptığı paylaşıma; “Ne yaptığınızı çok iyi biliyoruz. Sadece 39 saatiniz kaldı. Geliyorum, geliyorum” notunu düşürdü. Devlette çalışanların tehditlere boyun eğmemesi gerektiğini belirten İzmir Milletvekili Uzman Polat, şunları söyledi:

“NE YAPTIĞINIZI VE KİMLERİ NE ŞEKİLDE TEHDİT ETTİĞİNİZİ BİLİYORUM”

“Bugün devlette gücü elinde tutan bürokratlara seslenmek istiyorum. Öncelikle İl Sağlık Müdürüne, İl Milli Eğitim Müdürüne ve devlet bürokrasisindeki tüm yöneticilere seslenmek istiyorum. Biliyorum ki ne yaptığınızı, kimi nasıl tehdit ettiğinizi, nasıl ekmek yediğinizi bize hatırlatmaya çalışıyorsunuz, içinizdeyiz, 39 saat sonra bu güç gidiyor.

“DEVLET YETKİLİLERİ, SİZİ TEHDİT ETMEYİN ONLARA TABİ OLUN”

İki elimiz de yakanızda olacak. Herhangi bir devlet görevlisini veya devlet çalışanını tehdit etmek sizin göreviniz değildir. Boyunuzu ve kilonuzu aşar. Sizin ne yaptığınızı çok yakından takip eden CHP’li ve CHP’li siyasetçiler var. Uzun değil 39 saat sonra görüşürüz dedim. Devlet görevlileri, onların tehditlerine boyun eğmeyin. Çok değil, 39 saat sonra gidiyorlar. Siz de rahat bir nefes alacaksınız. Rahat ve huzurlu çalışacaksınız.

Kaynak: ANKA / Siyaset

haber-boztepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu