Haber

Büyük Mutluluğa Şahit Olmak

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, hemşerilerinin en keyifli günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

FATİH VE SEDANUR EVET DEMİŞTİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Fatih Ergin ve Sedanur Tekdemir ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman, mutluluklar dileyerek hediyesini verdi.

BETÜL VE SAMET DÜNYA EVİNE GİRDİ

Betül Aydoğdu ve Samet Sungur çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman, mutluluklar diledi ve ikramında bulundu.

BERAT, AYSİMA İLE ÇOK MUTLU

Aysima Ertuğ ve Berat Midilli çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman, mutluluklar diledi ve ikramında bulundu.

YASEMİN VE YUNUS EVET DEDİ

Yasemin Pehlivan ve Yunus Ak çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Lider Kocaman, mutluluklar diledi ve ikramını yaptı.

ECE VE BATUHAN DÜNYA KONUTLARINA GİRDİ

Düğün cemiyetine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Ece Genç ve Batuhan Nalçabasmaz katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman, mutluluklar diledi ve ikramında bulundu.

SEYFETTİN VE MERAL ÇOK MUTLU

Seyfettin Aslan ve Meral Akıncı çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman, mutluluklar dileyerek hediyesini verdi.

ARDA KADIN OL

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Arda Arıkan’ın sünnet cemiyetine katıldı. Arıkan ailesini tebrik eden Lider Kocaman, hayırlı olsun dilekleriyle ikramını yaptı.

BATU KADIN OL

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Batu Ankara’nın sünnet cemiyetine katıldı. Ankara ailesini tebrik eden Lider Kocaman, hayırlı olsun dilekleriyle ikramını yaptı.

YİĞİT KADIN OL

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Yiğit Ömer Er’in sünnet cemiyetine katıldı. Er ailesini tebrik eden Lider Kocaman, uğurlu olması dileğiyle ikramını yaptı.

YUNUS VE KEREM GENÇ OLUYOR

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Yusuf Buyruk Çınar ve Kerem Yiğit Çınar’ın sünnet cemiyetine katıldı. Çınar ailesini tebrik eden Lider Kocaman, hayırlı olmasını dileyerek hediyesini verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

eldivanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu