Haber

Beşiktaş Başkanı Arat, cenazede spor yazarlarıyla tartıştı

Önceki gün hayatını kaybeden Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi eski başkanı, spor basınının ünlü ismi Togay Bayatlı için Zincirlikuyu’da düzenlenen cenaze törenine basın, siyaset ve spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat da cenaze töreninde yerini aldı.

Hasan Arat ve Ali Koç birbirleriyle sohbet ederken, Dursun Özbek ve Faruk Süren ile bir araya gelmedikleri görüldü.

TARTIŞMA YAŞANDI

Cenaze töreni sırasında spor yazarı Attila Gökçe ile Hasan Arat arasında tartışma çıktı.

Arat’ın bir röportajında kendisi için “Kibirli” kelimesini kullandığı gerekçesiyle çıkıştığı, Gökçe’nin de “Ahmet Nur Çebi’nin röportajı. O kelime benim değil onun lafı” karşılığını verdiği görüldü.

BAYINDIR DA DAHİL OLDU

Tartışma sözlü kavgaya dönüşürken, Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır devreye girdi. Arat, Bayındır’a parmak sallarken Bayındır ise “Sen bana parmak sallayamazsın” diye çıkıştı.

BAŞKANLAR BİR ARAYA GELMEDİ

Cenaze töreninde Galatasaray’ın eski başkanı Faruk Süren de vardı. Süren, “Eskiden başkanlar bir araya gelirdi şimdi gelmiyor” hatırlatmasına “Evet, biz bir araya gelirdik” karşılığını verdi.

Dursun Özbek ise “Ben yaşça onlardan büyüğüm. Onlar gelsin” derken, Hasan Arat soruya “Ne alakası var bununla. Gazetecilik yapmayın” diye tuhaf bir cevap verdi.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu