Haber

Başkan Ergün’e coşkulu karşılama

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Turgutlu’daki Karpuz Kaldıran Parkı’nda yoğun sevgi gösterileri sırasında vatandaşları selamladı. Önder Ergün, kendisini bekleyen ilçe halkı, mahalle muhtarları ve partililerle el sıkışırken, kendilerine sunulan çiçekler için teşekkür etti.

‘GÖNÜL BAĞI’ İLE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK
Karşılamanın ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Dava Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş ve beraberindeki heyet, Milliyetçi Hareket Partisi. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette MHP İlçe Lideri Halil Konus ve parti teşkilatı, Önder Ergün’ü çiçeklerle karşıladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede uyguladığı projeler devam ediyor. Yapılanlar ve planlanan projeler hakkında bilgi veren Önder Ergün, “gönül bağıyla” bağlı oldukları Turgutlu’ya hizmet için Cumhur İttifakı’nın gücüyle çalışacaklarını söyledi. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.

MEŞALELERLE HOŞGELDİNİZ
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan ve beraberindeki heyet, MHP İlçe Merkezi’nin ardından İdeal Ocakları Turgutlu İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Önder Ergün, Dava Ocakları girişinde Türk Bayrağı, meşale ve sloganlarla karşılandı. İdeal Ocaklar İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’a çalışmalarında başarılar dileyen Önder Ergün, “Cumhur İttifakı olarak yaptığımız çalışmaları kamuoyuna en iyi şekilde anlatmalı ve sahaya yansıtmalıyız. Burada Turgutlu halkının iş birliğiyle adayımız Yunus Önder’e destek vereceğiz. Allah sizi utandırmasın. Allah sizi utandırmasın. Turgutlu’da verdiğimiz kısa aradan sonra da bütçe dahilinde elimizden geleni yapmaya hazırız. Geçmişte 690 milyon lira yatırım yaptık. Ankara yolundaki alt geçit şu anda 1.5-2 milyarın altına inmiyor. Emeği geçen herkesten memnun olsun. Tünel yapımından sonra ölüm dahi yaşanmadı. Orada kaç çocuğunuzu kaybettik? Üzücü olaylar yaşadık. Allah bir daha yaşatmasın. “Bizi güzel bir şekilde karşıladığınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu